زبان تخصصی حقوق تجارت بین الملل - درس سیزدهم

زبان تخصصی حقوق تجارت بین الملل - درس سیزدهم


قیمت : 250,000 ریال
دسته بندی : کتابخرید محصول


Section 13

درس سیزدهم زبان تخصصی تجارت بین الملل و حقوق تجارت بین الملل

تا اطلاع ثانوی بدلیل حجم فعالیتهای تجاری بین الملل و نیاز به حضور مستقیم بنده در بازارهای خارج از ایران باعث گردیده تا  پایان بهار سال 1401 شمسی امکان تولید محتوی درسی نداشته باشم لذا برای اینکه طی این مدت دانش زبان تخصصی افرادی که تاکنون از دوره های بنده استفاده می نموده اند تقویت شده و مسیر یادگیری را ادامه دهند به همین منظور مطالعه دقیق و واژه به واژه  این کتاب کوتاه و مختصر را توصیه میکنم.

درس سیزدهم را با معرفی کتابی کوتاه و مختصر بجای تدریس خودم بعنوان یک منبع خوب و قابل اطمینان برای بهتر شدن سرعت یادگیری علاقمندان به زبان تخصصی تجارت بین الملل و حقوق تجارت بین الملل معرفی میکنم که خلاصه ای از بهترین مطالبی که در قراردادنویسی و مذاکره تجاری میبایست به آن اشراف داشته باشید آمده است. البته این کتاب همه موارد مورد نیاز در دنیای قرارداد نویسی و تجارت بین الملل را پوشش نمیدهد ولی بدلیل سادگی و روانی متن و نیز مطالب مفیدی که در آن آمده است انتخاب شده است که بعنوان یک سکوی پرتاب مطالعاتی پس از گذرانده 12 درس  قبلی میتواند بسیار مفید و ارزشمند باشد.

با مطالعه این کتاب کوتاه و مختصر (حدود 60 صفحه) به بسیاری از واژه های مهم در این رشته آشنا می شوید که البته مطالب جذاب زیادی در آن نیز وجود دارد.

فهرستی از مطالب کتاب در ذیل آمده است:

 

Introduction

This book is intended to serve an international cross-industry set of guidelines to support the drafting of applicable contract clauses and/or the negotiation of applicable terms and conditions between a customer and a supplier. These Principles are intended to reduce or eliminate the need for negotiation and shorten cycle time to signature.

Contents

 1. Alternative Dispute Resolution
 2. Assignment and Novation
 3. Compliance with Laws
 4. Confidential Information
 5. Customer Audit of Suppliers
 6. Data Security and Privacy
 7. Force Majeure
 8. Indemnification of Third Party Claims
 9. Intellectual Property Rights and Indemnification for Third Party IP Claims
 10. Liability Caps and Exclusions from Liability
 11. Non-Solicitation
 12. Payment Terms
 13. Prices and Charges
 14. Service Level Agreement Remedies
 15. Subcontracting
 16. Suspension Rights
 17. Termination Assistance
 18. Warranties

 

پس از پرداخت محصول در درگاه بانکی شما به لینک دانلود محصول برای شما قابل رویت می باشد و شما می توانید اقدام به دانلود کنید.
لازم به ذکر است لینک دانلود به پست الکترونیکی شما نیز ارسال می شود.